DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Aktuality

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 26. 2. 2022, ZUŠ KŘTINSKÁ

Vystoupili jsme v nové sestavě. Karolínka má čestné uznání, dvakrát 3. místo - Leonard, Marko a Andrejka postoupila do Karlových Varů do celostátního kola, 21.3. 2022. Děkujeme organizátorům soutěže, rodičům, dětem, publiku a porotě. Každé dítě dostalo diplom a odměny, děti byly nadšené.

 

ZUŠ Křtinská u křídla Yamaha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Upozornění: Od 1. 7. 2021 změna učebny - kolej Hvězda Univerzity Karlovy, Zvoníčkova 1928/7, Praha 6 - Břevnov, 162 00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 7. 3. 2020, ZUŠ KŘTINSKÁ

Vystoupili jsme na soutěži a VŠICHNI získali čestná uznání kromě T.,

T. získal 1. místo v kategorii A1, postoupil do celostátní soutěže do Karlových Varů aktuálně 25. 5. 2020. Všem rodičům děkuju za pomoc s přípravou dětí na soutěž, přímo na soutěži a všem dětem velmi gratuluju!

Z důvodu covidové situace bylo celostátní kolo zrušené.

Soutěž se neuskutečnila v roce 2021.


 

AKTUÁLNĚ JE MOŽNÉ TRÉNOVAT VEŘEJNOU PRODUKCI

Místo je třeba si znovu najít, potvrdit, ... my jsme využívali v roce 2019 hotel Grandior, výborná snídaně!

Odvážný pan T. si ráno u křídla prý užil. :)

 

 

27. 11. 2019 Vánoční besídka

Pan T. - I look to you (W. Houston)


Mikuláš - Pat a Mat


 

Šimon Šťastný - Na políčku v jetelíčkuKARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 18. 3. 2019, celostátní soutěž, KARLOVY VARY:

Nela byla nejmladší zpěvačkou v kategorii A1 - velká zkušenost zpěvu před plným sálem na mikrofon před porotou. Děkuju mamince Elly za týmovou spolupráci! Děkuju synovi Šimonovi za doprovod a podporu Nely! Byl to pěkný výlet, jen děti po soutěži (a po dobrém obědě, chválíme paní kuchařky ze školní jídelny) usnuly v autě, prohlídka Karlových Varů musí počkat ... ☺️

Naše album: https://photos.app.goo.gl/RLzotWwJs8r9ZHqCA

Záznam Hrály dudy: https://photos.app.goo.gl/5LveUMYWtgrtFa6V6

Záznam Ztratila Lucinka bačkorku: https://photos.app.goo.gl/AGbpVVykkTYAZhbb6

 


Karlovarský skřivánek 2. 3. 2019, celopražské kolo, ZUŠ KŘTINSKÁ:

Gratulujeme dětem za účast - Šimon Š., Tomáš N., Anička N. dostala čestné uznání, Adélka T. se umístila na 3. místě, do Karlových Varů do celostátního kola postoupila Nela K., získala 2. místo!

 


Vánoční besídka 28. 11. 2018

Děkuju dětem, rodičům, dospělým za aktivní účast na Vánoční besídce! Zejména chci poděkovat odvážným tatínkům, kteří se ujali hudební dílny a zazpívali s dalšími dětmi a s publikem píseň Bratře Kubo v dalších jazycích jako je polština, francouzština, holandština, angličtina. Moc děkuju p. Rakovi za dodanou techniku a p. Martinovi za natáčení, zároveň děkuju za případné další fotky z besídky, každý dospělý a rodič má zaslaný odkaz na sdílenou složku s fotkami a s videí. Děti se opět s radostí vrhly na všechny dobroty.

Děkuju všem rodičům a přátelům za pomoc s organizací!

 

           


Jarní besídka 30. 5. 2018:

Spolu v publikem a některými odvážnými rodiči jsme si zazpívali, zahráli na piano pro radost. Vystupujících bylo více, viz fotografie A. zpívá Padá, padá rosenka, doprovod tatínkem na příčnou flétnu a klučina T. hraje Imagine (E. John), spolu s jeho tatínkem, všichni jsme si zazpívali. Dětem se prý nejvíce z besídky líbily dobroty jako meloun, pizza, ... dobré jídlo, to je základ spokojenosti.:)

                               

       


Karlovarský skřivánek 24. 2. 2018

                      


Co má dítě umět? Je moje dítě zralé pro úspěšnou hudební výuku?

Jaké dovednosti potřebuje dítě pro výuku hudby?

Hudební nadání lze posouvat u každého jedince v každém věku. 

Dítě má zvládat základní prosociální dovednosti - pozdravit, rozloučit se, poprosit, poděkovat, vysmrkat se, jít na WC, umýt si ruce po WC, hrát na piano s čistýma rukama, respektovat pokyny autority, metodické postupy paní učitelky, respektovat rodiči dané hranice. Pokud je dítěti vše dovoleno, není shoda ve výchově rodičů, nelze očekávat, že bude dítě naslouchat a učit se novým dovednostem.

Cílem naší výuky je směřovat k pozitivnu, usměrňovat negativismus. Hudební cesta je cesta, může být hlavně radostná, ale přijdou překážky, ty jsou běžnou součástí života každého člověka - nebude se hned vše dařit hrát oběma rukama v tempu, s přednesem jako virtuozovi. Virtuoz má nacvičeno tisíce hodin, většina rodičů nechce mít doma virtuoza. Rodiče chtějí, aby hudba dítě těšila, zklidňovala, rozvíjela jejich schopnost empatie, byla jejich kvalitním koníčkem v dnešní přetechnizované době.

Letní HUDBA MÁ BÝT RADOST a to jak pro pedagoga, tak pro dítě, (pro dospělého zájemce o výuku), i pro širší rodinu. Cílem je celkový harmonický vývoj všech zájemců o výuku hudby.

 

 

Letní prázdniny 2017

Hudební kurzy pro veřejnost na Šesťáku, Vítězné náměstí, Praha 6

 

                                

 
 
 

Děkujeme za hojnou účast na Vánoční besídce Radost z hudby, 29. 11. 201717.00 - 20.00 hodin, konferenční místnost, Šárka business park.

 
 
Karlovarský skřivánek 2017, ZUŠ Křtinská
 


Vánoční besídky 3. 12. 2015, 1. 12. 2016, Šárka business park:

https://goo.gl/photos/Tste3xZ7KmKDwBBz9


V sekci Noty ke stažení nabízíme noty, odkazy na další stránky, např. hrajeme, zpíváme Imagine, děkujeme za tyto noty, snadné provedení:

https://hudebniskolajstastne.websnadno.cz/imagine.pdf


Mezinárodní hudební festival World of Youth 8. 1. 2016, Zimní pohádka: Petr K., Kristýna K. se ráno účastnili soutěže, odpoledne vystoupili na galakoncertu za podpory dalších členů rodiny, děti dostaly diplomy a vázy za účast na soutěži, do života si odnesly radost z vystoupení na jevišti, prohlédly si zákulisí divadla.

 

 


https://www.google.com/webmasters/verification/verification-file-dl?hl=cs&authuser=0&siteUrl=http://www.hudebniskolajstastne.websnadno.cz/&security_token=fHzA0tD1yFzAdsRyHhE5MaPKzco:1498975508844