DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Doporučení 2017

• Lenka Matějková  |  11.10.2017 08:17:30  |  IP: 89.176.---.---
K paní Šťastné chodí obě naše dcery a ony i my rodiče jsme moc spokojení. Holky si mohou vybrat co by chtěly hrát a o to více je výuka baví. A není to "jen" o výuce hry na klavír a zpěvu, ale paní Šťastná se na mé přání ujala Anetky i co se logopedie týče(viděla jsem její diplom z tohoto oboru na zdi). Skloubila šikovně zpěv, přednes básniček a hry na klavír a povedlo se. Anetka se krásně rozmluvila a do školy nastoupila s čistou výslovností. Ještě jednou moc děkujeme! Za profesionální a lidský přístup a za Anetčin snazší nástup do školy.

14.08.2017
• Markéta Zeithamová  |  14.08.2017 15:38:17  |  IP: 88.102.---.---
Lekce zpěvu u paní Šťastné jsem dostala jako dárek od manžela, abych si splnila sen (zpívat) a abych ulevila ušním bubínkům celé rodiny (nezpívala falešně). Po čase se komentáře mého zpěvu změnily z "Prosím už nezpívej" na "Zazpívej ještě tohle..." a "Mami, už dlouho jsi nezpívala to a to." Po půl roce začal k paní učitelce chodit na piano jeden potomek, po roce se přidal druhý (zarytý odpůrce ´hudebky´, otrávený rokem v přípravce). Paní učitelka je sice pevná/přísná, ale protože je zároveň laskavá a dokáže pružně měnit přístup (i podle momentální nálady dítěte), děti ani nevědí, jak jim hodina utekla. Bitky o piano začínají propukat i u nás. :)

31.07.2017
• Silvia Votrubová  |  31.07.2017 14:33:01  |  IP: 94.142.---.---
K paní Šťastné chodí na piano obě mé děti od února 2017 a hra je moc baví. Paní Šťastná v nich probudila něco, o čem jsem neměla ponětí, že v nich je. Trošku jsem se bála, že po koupi piana je nadšení rychle přejde, ale opak je pravdou. Výsledkem je neustálé hraní a hádání se o piano. Pořídili jsme k pianu i sluchátka, takže mohou hrát i v sedm ráno :) a rodiče jsou v pohodě :)Z dovolené se nejvíce oba těšili na piano a hned, jak otevřeli ráno oči, už u něj seděli. Vážně to není výmysl :)
Nový vzkaz
nick
text

126+4jedna  =
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.